3.kolo Kopřivnice

14.05.2024 08:03

Na třetí kolo Atletické ligy minipřípravek družstev jsme vyrazili do Kopřivnice.
Za pěkného májového počasí naši nejmenší atleti bojovali o cenné body do celoroční soutěže družstev.
Soutěžilo se v těchto disciplínách: skok z místa, hod medicinbalem, překážkový běh a slalom.
Naší jedinou medailistou byla Terezka Heckelová, která obsadila druhé místo v překážkové dráze časem 36.88. Gratulujeme!
Dívek v tomto kole startovalo 12. Dívky obsadily čtvrté místo, za což získaly 6 bodů. V celkovém bodování jsou dívky na třetím místě s 20 body.
Chlapců v tomto kole startovalo 11. Hoši obsadili čtvrtou příčku za což obdrželi 6 bodů.
V celkovém hodnocení jsou hoši na pátém místě s 16 body.
Družstva bojovala o každý bodík, za což jim patří dík!!
Další kolo proběhne na krásném stadionu ve Vítkovicích 4.6.
Těšíme se na velkou účast!

Výsledky: ALMP výsledky 2024 3.xlsx (71887)
Bodování jednotlivců: Bodovací soutěž jednotlivců ALM 2024 TJ TŽ Třinec 2 A (1).xlsx (24890)