4.kolo Vítkovice

04.06.2024 00:00

Letošní ročník Beskydského poháru přípravek je za svou polovinou. Čtvrté kolo proběhlo ve Vítkovících, kde naše družstvo děvčat předvedlo famózní výkony a zvítězilo. Ke kvalitním výkonům se přidala rekordní účast a 9 bodů za vítězství bylo doma.
V tomto kole se soutěžilo v trojbojích: běžeckém, skokanském a vrhačském. Všichni podávali pěkné výkony a snažili se podpořit tým bodovým ziskem.
Za náš tým startovalo 19 děvčat, která vybojovala 9 hlavních bodů. V celkové soutěži jsou naše dívky na druhém místě s počtem 32 bodů, což je paráda!
Lucyna Kukuczka zvítězila v běžeckém trojboji a stříbro přidala Terka Krainová v trojboji skokanském. Gratulace!!

Chlapce bohužel v tomto kole zradila účast. I přes parádní výkony se v pěti lidech nedá konkurovat početně silným soupeřům. Chlapci získali 4 hlavní body, což stačilo na šestou příčku. Celkově jsou v soutěži hoši s 18 body na šestém místě.
David Kluz v běžeckém trojboji vybojoval druhé místo a další stříbro přidal i Matyáš Klaput ve vrhačském trojboji.
Všem patří díky a gratulace za účast a skvělé výkony!
Těšíme se na páté kolo, které se koná 25.6 na domácí půdě v Třinci.

Výsledky: BPP výsledky 2024 4.xlsx (98037)

Bodování jednotlivců: Bodovací soutěž jednotlivců BPP 2024 TJ TŽ Třinec 2 B (2).xlsx (24527)