4. kolo Vítkovice

04.06.2024 00:00

Letošní ročník Atletické ligy minipřípravek je za svou polovinou. Čtvrté kolo proběhlo ve Vítkovících, kde naše družstvo děvčat předvedlo famózní výkony a obsadilo druhou příčku. Ke kvalitním výkonům se přidala rekordní účast a 8 bodů za druhé místo bylo doma.
V tomto kole se soutěžilo v trojbojích: běžeckém, skokanském a vrhačském. Všichni podávali pěkné výkony a snažili se podpořit tým bodovým ziskem.
Za náš tým startovalo 14 děvčat, která vybojovala 8 hlavních bodů. V celkové soutěži jsou naše dívky na druhém místě s počtem 28 bodů, což je paráda!
Kirschnerová Adélka zvítězila v běžeckém trojboji!  Gratulace!!

Chlapci i přes nízkou účast předvedli parádní výkony. Přesto, že startovali jen v devíti lidech vybojovali třetí místo se ziskem 7 hlavních bodů!  Celkově jsou v soutěži hoši s 23 body na čtvrtém místě.

Michal Böhm ve skokanském trojboji vybojoval druhé místo a další umístění v podobě bronzu přidal Jindra Stefek v běžeckém trojboji.
Všem patří díky a gratulace za účast a skvělé výkony!
Těšíme se na páté kolo, které se koná 25.6 na domácí půdě v Třinci.

Výsledky: ALMP výsledky 2024 4.xlsx (87205)
Bodování jednotlivců: Bodovací soutěž jednotlivců ALM 2024 TJ TŽ Třinec 2 A (4).xlsx (17682)