6.kolo a vyhlášení soutěže

24.09.2024 02:59

Šesté a poslední kolo Beskydského poháru přípravek družstev se výjimečně konalo na třineckém stadionu, protože frýdecko-místecký stadion byl postižen povodněmi.
V šestém kole se soutěžilo v pěti disciplínách: 60m, dálka, kriket, 200m, 600m.
Každý závodník mohl absolvovat pouze dvě disciplíny. Počasí moc vlídné nebylo, spadlo i pár kapek deště, ale nakonec se vše zvládlo i s vyhlášením.
Dívky v tomto kole vybojovali druhé místo s osmi hlavními body, chlapci senzačně zvítězili a připsali si devět bodů.

Našim se dařilo a bylo to i vidět na medailových umístěních:
Šimon Gryga 2. místo na 60m a 1.místo v dálce, Matyáš Klaput 2.místo v kriketu, Tereza Krainová 3 místo na 60m a 1.místo v dálce, Lucyna Kukuczka 3.místo na 600m, David Kluz 1.místo na 600m.
Skvělá parta! Gratulace!

Letošní ročník soutěže Beskydského poháru přípravek družstev je za námi.
Po šest kol během celého roku naše přípravka bojovala o co nejlepší umístění a sbírali jsme poctivě každý bodík. Výsledkem je skvělé druhé místo děvčat, které s 48 hlavními body vybojovaly druhé místo a taktéž pěkné čtvrté místo chlapců, kteří nasbírali 35 hlavních bodů. Pěkná umístění obou družstev jsou vizitkou dobré práce trenérů s budoucností třinecké atletiky. Za pár let bude určitě tato parta sportovců bojovat o body pro třineckou atletiku i ve vyšších soutěžích.
Nelepšími bodovači v letošním ročníku byli:
Marie Bieleszová 299,25 bodů
David Kluz 330,75 bodů
Díky všem a v příštím ročníku opět hurá na to!!

Výsledky 6.kola:online.atletika.cz/vysledky/77738
Bodovací soutěž:Bodovací soutěž jednotlivců BPP 2024 TJ TŽ Třinec 2 B (4).xlsx (25065)
Celkové výýsledky:BPP výsledky 2024 6.xlsx (104169)